USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Maria Juana, Hostal Las Terrenas Las Terrenas María Juana, Hostal Las terrenas Las Terrenas Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski María Juana, Hostal Las terrenas Las Terrenas Português Русский Svenska Türkçe
  • Contacteer ons

Maria Juana, Hostal Las Terrenas

ex. María Juana, Hostal Las Terrenas

Vroegtijdige boeking
2026-08-02
2026-08-03

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

19

Maria Juana, Hostal Las Terrenas

 Wi-Fi

WiFi

 Eigen strand

Strandtoegang

 Airconditioning
 Geen dieren toegestaan

Huisdieren zijn niet toegestaan


Maria Juana, Hostal Las Terrenas hotel omvat 6 kamers met uitzicht over de tuin. Het pension beschikt over een zwembad en ligt op circa 10 minuten rijden van natuurlijke bezienswaardigheden zoals Playa Bonita.

Dit hotel is gelegen binnen 700-meter afstand van het Pueblo de los Pescadores en vlak om de hoek van uitgaansgelegenheden zoals Turtle Dive Center. Het pand is op ongeveer 5-minuten loopafstand van Casa de las Terrenas gelegen. Het Playa El Portillo op een klein stukje lopen van de locatie is een voordeel voor de gasten van Maria Juana, Hostal. Busstation Estacion de Guaguas, dat een goede verbinding door de hele stad mogelijk maakt, ligt op 650 meter van het comfortabele hotel.

Gaten zullen van Europese keuken genieten bij Ristorante Tio Bello op ongeveer 5 minuten lopen verderop.

  • Locale bezienswaardigheiden
  • Turtle Dive Center
    576 km
  • Winkelcentrum Plaza Rosada
    365 km
  • El Mosquito
    541 km
  • Galeria de Arte
    388 km
  • Casa de las Terrenas
    547 km
  • El Paseo
    583 km
  • Babylon Disco
    517 km
  • Beach Garden Plaza
    354 km
  • Luchthavens
  • Samana Luchthaven
    26 km

Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • Roken is niet toegestaan
  • WiFi
  • Parkeerplaats
  • Kluisje
  • Huisdieren zijn niet toegestaan

Sport- en vrijetijdvoorzieningen

  • Strandtoegang
  • Tuin

Kamervoorzieningen

  • Airconditioning
  • Kleedruimte
  • Terras
  • Gratis toiletartikelen
  • Flat-screen TV

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 15:00 tot 23:00
Uitchecken: van 08:00 tot 11:00

Veelgestelde vragen

  • 🌇

    Hoe lang duurt het om vanaf Maria Juana, Hostal Las Terrenas hotel naar het stadscentrum te gaan?

    Het kost een wandeling van 15 minuten om in het stadscentrum van Maria Juana, Hostal Las Terrenas hotel te komen.
  • Hoe ver is de luchthaven Samana van Maria Juana, Hostal Las Terrenas hotel?

    Er is een 30 km afstand tussen Samana en Maria Juana, Hostal Las Terrenas hotel.
  • 🕗

    Wat is het laatste dat we kunnen van Maria Juana, Hostal Las Terrenas hotel uitchecken?

    Klanten van Maria Juana, Hostal Las Terrenas hotel moeten klaar zijn om om 11:00 uit te chechken.
  • Wat zijn de annuleringsvoorwaarden die worden aangeboden in Maria Juana, Hostal Las Terrenas hotel?

    Gratis annuleringsvoorwaarden wordt verstrekt aan de gasten van Maria Juana, Hostal Las Terrenas hotel. Neem voor meer informatie contact op met de hoteldirectie.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-08-02
2026-08-03

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Maria Juana, Hostal Las Terrenas, Dominicaanse Republiek

Calle El Carmen Residencial Rancho La Playa #19, Las Terrenas, Dominicaanse Republiek

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © greaterantilleshotels.com

All rights reserved